Të lumtur sa më s’ka, Dukagjin Lipa në një moment romantik me bashkëshorten - Bota Sot
Të lumtur sa më s’ka, Dukagjin Lipa në një moment romantik me bashkëshorten

Mediale Vip

Të lumtur sa më s’ka, Dukagjin Lipa në një moment romantik me bashkëshorten

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 22:50
Dukagjini ka uruar bashkëshorten e tij, Anesën për Shën Valentin.

Babai i Dua Lipës, Dukagjini ka uruar bashkëshorten e tij, Anesën për Shën Valentin.

Dukagjini vjen me një imazh të ëmbël pranë Anesës dhe shprehet se për të ajo është Shën Valentin çdo ditë.

“Ti je Valentimi im… çdo ditë[email protected]”, ka shkruar Dukagjini.

Ata janë një nga çiftet më ‘cool’ dhe dashurinë e tyre nuk hezitojnë ta shfaqin para ndjekësve në rrjetet sociale.

Vlen të ceket se, Dukagjini dhe Anesa janë të martuar që disa vite dhe tashmë kanë tre fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...