Françeska Jaçe prezanton të dashurin, ja kush është - Bota Sot
Françeska Jaçe prezanton të dashurin, ja kush është

Mediale Vip

Françeska Jaçe prezanton të dashurin, ja kush është

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 23:03
Françeska Jaçe

Ish-banorja e Big Brother e cila është cilësuar si një nga femrat më seksi në mëdiat rozë ka provokuar me postimin e fundit.

E veshur me bikini të kuqe Françeska Jaçe mban përqafuar një arush.

‘Me të dashurin tim’- shkruan modelja. Ajo nuk ka dashur të tregojë më tepër dhe lë sërish në pikëpyetje faktin nëse një person që i ngroh zemrën ika bërë këtë dhuratë të bukur për ditën e të dashuruarve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...