Mozzik nuk bën surpriza, e blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin - Bota Sot
Mozzik nuk bën surpriza, e blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin

Mediale Vip

Mozzik nuk bën surpriza, e blen me Loredanën dhuratën për Shën Valentin

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 07:14
Mozzik dhe Loredana

Dita e të dashuruarve po përfundon dhe artistët e njohur të estradës po tregojnë surprizat për partnerët e tyre. Reperi Mozzik zgjodhi të marrë bashkëshorten e tij Loredana për ti blerë orë tek një prej firmave më të njohura në botë.

Në një fotografi të postuar në Instagram, ata shfaqen në dyqanin e Rolex për të blerë orë dore.

“Urime Shën Valentini gruaja ime”, shkruajti Mozzik. Ata janë ndër ciftet më të dashur të estradës shqiptare, të cilët para pak kohësh sollën hitin “Romeo&Juliet”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...