Fejohet motra e Encës?! Merr dhuratën marramendëse për Shën Valentin dhe zbulon detajin interesant - Bota Sot
Fejohet motra e Encës?! Merr dhuratën marramendëse për Shën Valentin dhe zbulon detajin interesant

Mediale Vip

Fejohet motra e Encës?! Merr dhuratën marramendëse për Shën Valentin dhe zbulon detajin interesant

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 08:59
Uindi Haxhia

Motra e Encës, Uindi Haxhia së fundmi gjithmonë ka surprizuar me deklaratat e saj duke tërhequr vëmendjne e shtypit rozë.

Mesa duekt edhe Shën Valentini i saj nuk ka kaluar pa u vënë re. Teksa ka marrë një dhuratë marramendëse, të një buqete me lule me para brenda, nuk ishte kjo ajo që tërhoqi vëmendjen kryesore.

Më shumë ka tërhequr unaza e diamantit që Uindi mban në gisht, duke krijuar dyshimet se është fejuar.

 

- “With love from Cuba” ❣️☺️ #valentine #redroses #benjamins

A post shared by 🐯 Uindi Haxhia 🐯 (@itsuindi) on Feb 14, 2019 at 6:40am PST

‘Me dashuri nga Kuba’, shkruan Uindi krahas videos së dhuratës që do ta donte çdo femër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...