Premierë: Era Istrefi publikon “Selfish” - Bota Sot
Premierë: Era Istrefi publikon “Selfish”

Mediale Vip

Premierë: Era Istrefi publikon “Selfish”

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 16:08
Era Istrefi

Era Istrefi ka publikuar këngën e saj të re “Selfish” në bashkëpunim me dimitri Vegas dhe Like Mike.

“Selfish”është punuar nga producentë të huaj dhe xhirimet e klipit janë kryer në qytetin e Los Angeles.

Këtë bashkëpunim, Era e kishte zbuluar për publikun në muajin dhjetor të vitit 2018, kur kishte performuar në “Tomorrowland” në Belgjikë.

Një nga veshjet, e cila ka marrë vëmendje, me të cilën Era shfaqet në videoklip  është xhaketa e markës së njohur “Versace”.

Faqja e njohur në Instagram, “What They Wearin”, ka zbuluar se xhaketa që Era ka veshur ka kushtuar 2100 Euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...