Skerdi po martohet, mësoni datën - Bota Sot
Skerdi po martohet, mësoni datën

Mediale Vip

Skerdi po martohet, mësoni datën

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 17:17
Skerdi dhe Vesa Rama

Reperi Skerdi është mjaft i dashur nga publiku.

Ai ka fituar zemrat e fansave të tij edhe në Kosovë.

Skerdi ka nisur një lidhje dashurie me një vajzë nga Kosova, emri i së cilës është Vesa Rama.

Madje, ata kanë kurorëzuar lidhjen me fejesë.

E, tani burimet bëjnë të ditur që reperi nga Shqipëria martohet së shpejti.

Pra, mesi i vitit 2019 do e gjej atë dhëndër nga shteti i Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...