Rezarta Shkurta mori dhuratën më të shtrenjtë për këtë Shën Valentin - Bota Sot
Rezarta Shkurta mori dhuratën më të shtrenjtë për këtë Shën Valentin

Mediale Vip

Rezarta Shkurta mori dhuratën më të shtrenjtë për këtë Shën Valentin

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 07:06
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, ky Shën Valentin ka qenë mjaft i veçantë pasi kishte pranë vetes pas shumë vitesh mungesë, partnerin Ermal Hoxha.

Në “Instastory”-n e saj, ajo ka ndarë me ndjekësit e shumtë disa momente speciale nga Shën Valentini i saj.

Nuk është fjala për surprizën që i bëri Ermali, por vajza e saj Hera.

Image

Kjo e fundit i ka bërë dhuratën më të shtrenjtë. Hera kishte zgjedhur një kuti në formë zemre me disa dedikime brenda saj.

“Mora dhuratën më të shtrenjtë për Shën Valentin”, shkruan Rezarta teksa poston imazhe të së bijës me kutinë të mbushur me dedikimie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...