Sinan Vllasaliu: Do të kujtojmë me këngë dhe vargjet më të mira - Bota Sot
Sinan Vllasaliu: Do të kujtojmë me këngë dhe vargjet më të mira

Mediale Vip

Sinan Vllasaliu: Do të kujtojmë me këngë dhe vargjet më të mira

Nga: Z.B Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 11:45
Sinan Vllasaliu

Sinan Vllasaliu njëri prej këngëtarëve  më të mirë në estradën shqiptare, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka shkruar për vdekjen e gazetarit dhe tekstshkruesit Hivzi Krasniqi, përcjell “Bota sot”
.

Me rastin e vdekjes së Hivzi Krasniqi , artisti nuk ka harruar ta kujtojë me këngë, me vargjet më të mira që i thure për këngët e mija ndër vite

Ai e ka kujtuar të ndjerin përmes një fotografie të publikuar në llogarinë personale në Facebook teksa ka shkruar edhe disa hite të shkruara nga ai.

Postimi i plotë:

Lamtumirë miku im.
U preht në paqe shpirti yt!
Do të kujtojmë me këngë,me vargjet më të mira që i thure për këngët e mija ndër vite:
Kthehu oj rini,Kurr Kosova s'bëhet shkinë,Sonte o shok etj.
Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe miqtë!
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...