Sërish martohet Sandra Bullock - Bota Sot
Sërish martohet Sandra Bullock

Mediale Vip

Sërish martohet Sandra Bullock

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 15:21
Sandra Bullock

Çifti është martuar në Los Anxhelos në një ceremoni modeste ku morën pjesë vetëm të porsamartuarit dhe dy fëmijët e adoptuar të aktores.

Sandra Bullock dhe Bryan Randall ishin në kontakt që nga viti 2005. Ata u takuan në ditëlindjen e djalit të Sandra, Louis, kur Bryan erdhi për të bërë foto gjatë festës. 

Bryan ka punuar për një kohë të gjatë si model, dhe shquhet për qëndrim dhe stil të përsosur.

Ndryshe, aktorja e 'Ocean's Eight' ishte divorcuar nga bashkëshorti i saj i mëhershëm Jesse James në vitin 2010 për shkak se, siç thuhet, ky i fundit e kishte tradhtuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...