‘Gjithmonë do të të lë të lëpish akulloren time’, modelja e njohur i shtang të gjithë me postimin - Bota Sot
‘Gjithmonë do të të lë të lëpish akulloren time’, modelja e njohur i shtang të gjithë me postimin

Mediale Vip

‘Gjithmonë do të të lë të lëpish akulloren time’, modelja e njohur i shtang të gjithë me postimin

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 17:08
Emina Cunmulaj

Prej disa vitesh modelja Emina Cunmulaj është martuar me biznesmenin Sam Nazarian dhe së bashku kanë dy vajza.

Emina shpesh herë poston foto nga jeta e saj e përditshme, por kritikohet nga ndjekësit e saj për jetën e luksit që bën.

Së fundmi ajo ka postuar një foto mjaft të veçantë në profilin e saj me të cilën ka uruar festën e Shën Valentinit. Në këto foto Emina dhe bashkëshorti i saj lëpijnë të dy të njëjtën akullore.

Image

Gjithmonë do të të lë të lëpish akulloren time. Gëzuar ditën e të dashuruarve.”- u shpreh modelja duke bërë që postimi të kishte shumë reagime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...