Shok në industrinë e filmave për të rritur, aktori i njohur ka Hiv - Bota Sot
Shok në industrinë e filmave për të rritur, aktori i njohur ka Hiv

Mediale Vip

Shok në industrinë e filmave për të rritur, aktori i njohur ka Hiv

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 06:07
Nacho Vidal

Nga mediat spanjolle, veçanërisht nga e përditshmja ‘El Nacional’ vjen një lajm shokues për botën e filmave për të rritur.

Ky lajm ka shokuar gjithë industrinë europiane të prodhimit të filmave për të rritur, duke paralizuar çdo xhirim për një muaj.

Aktori spanjoll Nacho Vidal, rezulton se është i prekur me Hiv-Aids.

Tashmë të gjithë aktorët, edhe ata që nuk kanë punuar direkt me të, po ju nënshtrohen analizave mjekësore.

Druhet se aktori mund t’ua ketë transmetuar aktoreve të tjera gjatë xhirimeve dhe për pasojë, të jetë përhapur më gjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...