Babai i Dua Lipës, më simpatiku në tapetin e kuq!!!! - Bota Sot
Babai i Dua Lipës, më simpatiku në tapetin e kuq!!!!

Mediale Vip

Babai i Dua Lipës, më simpatiku në tapetin e kuq!!!!

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 09:14
Dukagjin dhe Dua Lipa

Në tapetin e kuq të çmimeve Grammy, ku Dua Lipa mori trofenë e artistes së re më të mirë, babi i saj Dukagjini, i cili është njëkohësisht dhe menaxher I këngëtares shqiptare, shkëlqeu në të gjithë kuptimin e fjalës.

I veshur me Armani, ai ishte mjaft elegant dhe shumë simpatik, dhe për këtë nuk ngurroi të falenderonte si gjigandin e modës, ashtu edhe personin që u kujdes për flokët e tij. Më keni bërë të lutem si Dapper Dan, ka shkruar ai në rrjetet sociale duke iu referuar stilistit afro-amerikan nga Harlemi, në Nju Jork.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...