Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, shikojeni çfarë tha për këtë 11 vjetor - Bota Sot
Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, shikojeni çfarë tha për këtë 11 vjetor

Mediale Vip

Enca e konsideron Kosovën shtëpi të dytë, shikojeni çfarë tha për këtë 11 vjetor

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 21:49
Enca Haxhia

Enca Haxhia ka për të thënë diçka për këtë 11 vjetor.

Këngëtarja Enca Haxhia i ka uruar fansate e saj për festën e Pavarësisë së Kosovës.

Ajo nëpërmjet një Instastory la të kuptohet se Kosovën e sheh si shtëpi të dytë andaj edhe fansat kosovarë i ka shumë për zemër.

Image

“Nëse ndonjëherë e harroni: Kosove dhe fansat në Kosove ju dua shumë. Do të jetë gjithmonë shtëpi për mua dhe baza 4 ever. Gezuar Pavarësinë”, ka shkruar këngëtarja shqiptare pranë një fotografie të hedhur në Instastory.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...