Charlize Theron flet për lidhjen me Brad Pitt - Bota Sot
Charlize Theron flet për lidhjen me Brad Pitt

Mediale Vip

Charlize Theron flet për lidhjen me Brad Pitt

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 19:48
Charlize Theron

Pavarësisht shumë spekulimeve për një lidhje të mundshme ndërmjet dy aktorëve të njohur të Hollywood-it, një gjë e tillë doli të jetë e pasaktë.

Charlize Theron në emisionin e Ellen DeGeneres konfirmoi se ajo aktualisht është beqare, transmeton KosovaPress.

Aktorja ka shpjeguar në mënyrë komike se si ajo ka qenë praktikuar puthjen kur ishte e vogël.

"Unë kam puthur veten në pasqyrë që nga mosha 7-vjeçare. Pas kësaj, me kukulla, dhe pas kësaj, unë isha praktikuar puthjen në dorën time," tha ajo.

 "Ndoshta kjo është arsyeja pse unë nuk kam një të dashur tani," shtoi Theron, e cila së fundi ishte në lidhje me aktorin Sean Penn.

Ndryshe, Charlize Theron ka adoptuar dy fëmijë disa vjet më parë dhe është tërësisht e përkushtuar për edukimin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...