Mendoni se vetëm Kallashi di të lëvizë gjoksin lart e poshtë? Elvana Gjata po e sfidon?! Sapo ‘çmendi’ të gjithë me këtë - Bota Sot
Mendoni se vetëm Kallashi di të lëvizë gjoksin lart e poshtë? Elvana Gjata po e sfidon?! Sapo ‘çmendi’ të gjithë me këtë

Mediale Vip

Mendoni se vetëm Kallashi di të lëvizë gjoksin lart e poshtë? Elvana Gjata po e sfidon?! Sapo ‘çmendi’ të gjithë me këtë

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 06:46
Kallashi dhe Elvana Gjata

Elvana Gjata së fundmi ka publikuar këngën e saj “Ku vajti” duke i bashkangjitur edhe një klip që u përfol shumë në media dhe nga publiku i gjerë.

Por në Instagram-in e saj, ajo ka postuar një video mjaft provokuese dhe na kujtoi pikërisht Kallashin.

Në videon e postuar Elvana na tregon si lëvis gjoksin e saj, njëherë lart e njëherë poshtë.

Hmm, ç’ka dashur të thotë autorja me këtë video?!

Sfidë Kallashit apo thjesht për të marrë vëmendje?! Kjo pasi shumë shpejt publikon këngën e re!

Shiko Videon:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...