Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto - Bota Sot
Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Mediale Vip

Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 09:54
Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Anita e shoqëruar nga burri i saj Ramush Haradinaj dhe motra e saj, Lola Haradinaj kanë marrë pjesë në koncertin e këngëtares Elvana Gjata të mbajtur me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Me këtë rast, Anita, Ramush dhe Lola kanë bënë edhe nëj foto me këngëtaren Gjata.

Që të gjithë po duken shumë bukur me përzgjedhjen e veshjes, ndërsa në foton e publikuar nga Anita, vëmendjen e merr Lola e cila derisa po bënin fotografi, shikimin e kishte diku tjetër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...