Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro - Bota Sot
Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro

Mediale Vip

Leonitës vetëm një fustan i kushton mijëra euro

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 08:52
Granit Xhaka me Leonitën

Leonita Lekaj u bë e njohur falë bashkëshortit të saj, futbollistit, Granit Xhaka.

Leonita vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale, e cila shpesh tërheq vëmendje.

Mbrëmë ajo bashkë me Granitin, ishin të pranishëm në një event futbolli, fustani i së cilës u bë tejet i komentuar i firmës Louis Vuitton.

E ky fustan i Leonitës kushton hiç më pak se 4900 euro edhe pse në shikim të parë duket shumë i thjeshtë.

Për më shumë, vlerësojeni vetë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...