E keni dëgjuar “Rrak tak” nga Hysni Klinaku? - Bota Sot
E keni dëgjuar “Rrak tak” nga Hysni Klinaku?

Mediale Vip

E keni dëgjuar “Rrak tak” nga Hysni Klinaku?

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 12:21
Hysni Klinaku

Ai është një artist i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar dhe shpesh herë sjell projekte të bukura muzikore që mbesin gjithmonë.

Po flasin për këngëtarin Hysni Klinaku i cili sapo ka sjellë këngën me video me titull " Rrak tak", ku teksti dhe muzika është krijuar nga Fazli Rashica e produksioni nga Lumistudio, video realizuar në Ohër dhe Shkup nga produksioni Zati.

Kënga është pjesë e albumit të tij të fundit "Ku është lumturia", ndërsa kënga sjell një temë të bukur dashurie e është e ndërthurur mjaft mirë me melosin e Shqipërisë së Mesme.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...