Gjiko flet për ndjenjën e të bërit baba: Na more zemrat rob për tërë jetën - Bota Sot
Gjiko flet për ndjenjën e të bërit baba: Na more zemrat rob për tërë jetën

Mediale Vip

Gjiko flet për ndjenjën e të bërit baba: Na more zemrat rob për tërë jetën

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 20:14
Elita Rudi dhe Gjiko

Dje, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali.

E tani, reperi, Gjiko ka hedhur disa imazhe në rrjetet sociale teksa flet për ndjenjën e të bërit baba.

“Mirë se erdhe biri im Zëri Gjikolli . Në momentin qe na kape gishtin me dorën tende te vogël na more zemrat rob per tër jeten mu e mamit tend e cila te mbajti 9 muaj e u kujdes per çdo detaj qe ti ta kishe sa me te leht ne barkun e saj ,me të cilen mburrem dhe jam krenar qe o gruja jem  Babi ju don shume dhe do jetë gjithmonë pranë jush ne çdo moment .”, ka shkruar ai. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...