Mozzik apo Loredana? Ja kujt po i ngjanë Hana - Bota Sot
Mozzik apo Loredana? Ja kujt po i ngjanë Hana

Mediale Vip

Mozzik apo Loredana? Ja kujt po i ngjanë Hana

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 14:38
Mozzik dhe Loredana

Loredana Zefi dhe Mozzik janë prindërit më me stil të estradës.

Dyshja muaj më parë u bënë prindër të një vajze që ia kanë vënë emrin Hana dhe tashmë janë të lumtur pafund.

Së fundmi, Loredana ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa tregon se vajza, Hana është kopje e saj. “Unë e vogël”, ka shkruar ajo.

Përveç jetës private, Mozzik dhe Loredana janë duke e shijuar suksesin e këngës së fundit të tyre “Romeo&Juliet”.

Projekt ky që ka mbi 20 milionë shikime në YouTube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...