“Nga bora në det”, Luana Vjollca shfaqet joshëse duke marrë rreze dielli - Bota Sot
“Nga bora në det”, Luana Vjollca shfaqet joshëse duke marrë rreze dielli

Mediale Vip

“Nga bora në det”, Luana Vjollca shfaqet joshëse duke marrë rreze dielli

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 22:26
Luana Vjollca

Luana Vjollca po i shijon pushimet në det dhe nga atje e ka publikuar një foto me të cilën joshë me atë çfarë ka veshur.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca së fundmi u shfaq nga pushimet në Austri dhe nga aty publikonte imazhe duke bërë ski.

E nga bora, ajo ka zgjedhur që t’i vazhdojë pushimet në një vend më të nxehtë. Luana në Instagram i ka publikuar disa imazhe duke mos zbuluar vendin se ku ndodhet, mirëpo bazuar në pamjen duket se moderatorja seksi po pushon në Maldives.

“Nga bora në det. Përshëndetje nga ana tjetër”, ka shkruar ajo pranë postimeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...