Anisa apo 14-vjeçarja që la pa frymë jurinë, që përfaqësoi Kosovën në shumë shtete - Bota Sot
Anisa apo 14-vjeçarja që la pa frymë jurinë, që përfaqësoi Kosovën në shumë shtete

Mediale Vip

Anisa apo 14-vjeçarja që la pa frymë jurinë, që përfaqësoi Kosovën në shumë shtete

Nga: K. Goca Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 22:52
Anisa Shabani

Talente e madhe e muzikës është Anisa Shabani e cila nuk ka më shumë se 14 vjet dhe po mahnit të gjithë me paraqitjet e saja.

Anisa një emër që po vjen dhe që më zërin e saj po lë pa frymë shumëkënd.

“Anisa vajza e cila në shumë shtete të ndryshme përfaqësoi Kosovën dhe na bëri të ndihem krenare, duke korrur suksese gjithandej, e sonte mahniti gjithë jurinë me interpretimin e saj si një profesoniste edhe pse nga mosha është vetëm 14 –vjeçe”, thotë Anduena Tahiri, këngëtare e mirënjohur dhe drejtoreshë e “Amol-it”.

“Anisa Shabani u përzgjodh nga ‘The Voice of Albania’ për të vazhduar një eksperiencë të re në artin muzikorë”, ka thënë më tej Anduena.

Më shumë e ndiqni në video.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...