Blac Chyna godet Soulja Boy pas ndarjes - Bota Sot
Blac Chyna godet Soulja Boy pas ndarjes

Mediale Vip

Blac Chyna godet Soulja Boy pas ndarjes

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 08:39
Blac Chyna dhe Soulja Boy

Soulja Boy dhe Black Chyna janë përplasur pas ndarjes.

Pas raportimeve për ndarjen e tyre të enjtën, Soulja ka lansuar një postim drejtuar Chynas.

“Siç kam thënë. Unë kam dashur të shoh si ndihej vagina e saj”, ka shkruar Soulja.

Por, komenti nuk kaloi mirë te modelja.

Sipas TMZ, Chyna e ka marrë përgjigjen e tij si shumë qesharake dhe e goditi si të papjekur.

“Burimet tonat thonë se ajo është e lumtur që Soulja Boy doli nga jeta e saj dhe tregoi ngjyrat e vërteta”, u shpreh një burim për TMZ.

Ndarja e tyre ndodhi për shkak të një përplasje të tyre për Tygan. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...