Aksidenti në ski, aktorja hedh në gjyq të moshuarin, kërkon 1 dollarë - Bota Sot
Aksidenti në ski, aktorja hedh në gjyq të moshuarin, kërkon 1 dollarë

Mediale Vip

Aksidenti në ski, aktorja hedh në gjyq të moshuarin, kërkon 1 dollarë

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 09:09
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ka hedhur në gjyq të moshuarin, që ndërmorri veprime ligjore kundër saj në lidhje me një aksident me ski në vitin 2016.

Muajin e kaluar 72-vjeçari, Terry Sanderson paditi Paltrow duke pretenduar një shumë prej 3.1 milionë dollarë për dëmet e shkaktuara nga aktorja kundrejt tij.

Ai tha se Paltrow e rrëzoi në një shpat ndërsa po bënin ski në Utah, duke e lënë me dëmtim në tru dhe brinjë të thyera.

Por aktorja shprehet se Sanderson ishte në faj dhe padia e tij është në përpjekje për të shfrytëzuar famën dhe pasurinë e saj.

Ndërsa Gwyneth po kërkon ndaj 72-vjeçarit një shumë simbolike prej 1 dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...