Oriola Marashi me një imazh elegant uron 1 marsin - Bota Sot
Oriola Marashi me një imazh elegant uron 1 marsin

Mediale Vip

Oriola Marashi me një imazh elegant uron 1 marsin

Më: 1 mars 2019 Në ora: 21:25
Oriola Marashi

Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën rrëmbeu gjithë vëmendjen.

“Gezuar 1 marsin , muaji im”, ka shkruar Marashi.

Me një fustan të thjeshtë, modelja Marashi duket tejet atraktive e që këtë herë ka mbuluar hiret e saja trupore.

Oriola tash e një kohë është pjesë e grupit “OTR” dhe me reperin, Noizy ka raporte mjaft të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat