Oriola Marashi ngre këmbën lart, shikoni postimin që po çmend rrjetin - Bota Sot
Oriola Marashi ngre këmbën lart, shikoni postimin që po çmend rrjetin

Mediale Vip

Oriola Marashi ngre këmbën lart, shikoni postimin që po çmend rrjetin

Më: 2 mars 2019 Në ora: 19:10
Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi vazhdon të provokkojë sërish me postimet që bën. Ajo edhe këtë herë pozon me shumë stil e veshur në të bardha.

Me fustan të shkurtër e me këmbën lart, Marashi duket tejet në formë dhe atraktive, linjat e së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Bukuroshja shqiptare në fotosesionin e ri vjen çdo herë e më seksi dhe kjo gjë vërehet dukshëm.

Anëtarja e grupit “OTR”, ka paralajmëruar futjen e saj në muzikë por kur do e shohim nuk dihet ende.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat