Adelina Tahiri paska përfunduar dy fakultete dhe askush nuk e dinte - Bota Sot
Adelina Tahiri paska përfunduar dy fakultete dhe askush nuk e dinte

Mediale Vip

Adelina Tahiri paska përfunduar dy fakultete dhe askush nuk e dinte

Më: 10 mars 2019 Në ora: 12:20
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ka zbuluar të pathëna rreth saj.

Adelina Tahiri i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, të cilët e pyesnin çfarëdo që kishin dëshirë të dinin për të.

Një prej tyre e pyet se çfarë ka studiuar, meqë rast këngëtarja zbuloi diçka që nuk e kishte përmendur asnjëherë në publik.

“Asnjeher se kam thene po ja dhe me erdh mundesi te tregoj! Se asnjeher nuk me kan pyetyr! Jam e diplomuar 2 here! 1.Biznis menaxhmend 2. Ekonomi dhe Markeding Dhe e magjistruar”, është përgjigjur Adelina. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...