E kallin Vjollca dhe Azizi në Dortmund nga BEKA EVENT - Bota Sot
E kallin Vjollca dhe Azizi në Dortmund nga BEKA EVENT

Mediale Vip

E kallin Vjollca dhe Azizi në Dortmund nga BEKA EVENT

Nga: M.GJ Më: 10 mars 2019 Në ora: 13:05
E kallin Vjollca dhe Azizi në Dortmund nga BEKA EVENT

Nën një super organizim nga Beka Event me dy nga yjet e muzikës shqiptare si Vjollca Selimi dhe Aziz Murati ishte nata e 9 Marsit për festën e gruas.

Zonjat dhe zonjushate e shumta janë argëtuar pa fund në këtë mbrëmje në Dortmund duke dëshmuar edhe suksesin e Bekir Zenunit si organizator për 30 vite.

Artistët e njohur kanë dhuruar muzikë live e show pafund.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...