Grida Duma: Falenderoni Zotin që jam e bukur, gratë kanë qenë xheloze për mua dhe s’më votonin - Bota Sot
Grida Duma: Falenderoni Zotin që jam e bukur, gratë kanë qenë xheloze për mua dhe s’më votonin

Mediale Vip

Grida Duma: Falenderoni Zotin që jam e bukur, gratë kanë qenë xheloze për mua dhe s’më votonin

Më: 10 mars 2019 Në ora: 15:13
Grida Duma

Grida Duma ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës ka pohuar se bukuria e saj ka ndikuar edhe tek vota.

“Femrat mund të bëhen xheloze për ty dhe nuk ta japin votën. 

Thonë: Shtriga sa e bukur që është dhe nuk ta japin votën”, i tha Ermali.

“Ka qenë edhe ajo periudha, por pastaj unë mbijetova dhe thanë s’kemi çfarë t’i bëjmë”, u shpreh Grida duke qeshur.

E pyetur nëse njerëzit flasin më shumë për pamjen e saj apo për profesionin e saj si politikane, Grida u përgjigj: “Flasin për të dyja, por unë mendoj që kush e ka bërë Zoti të bukur dhe çdo gjë të bukur që na ka dhënë Zoti t’i kënaqemi, t’i themi faleminderit se çdo gjë tjetër është efekt anësor”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...