Pak pas ndarjes me Rita Orën, aktori i njohur del me miqtë - Bota Sot
Pak pas ndarjes me Rita Orën, aktori i njohur del me miqtë

Mediale Vip

Pak pas ndarjes me Rita Orën, aktori i njohur del me miqtë

Më: 10 mars 2019 Në ora: 19:03
Rita Ora, Andrew Garfield

Andrew Garfield është parë duke biseduar me miqtë e tij në rrugët e Londrës.

Aktori 35-vjeçar ishte i veshur me të zeza, derisa sa vendosi të kalonte një ditë jashtë me shokët.

Në fillim të kësaj jave, u raportua se Andrew dhe Rita Ora i dhanë fund lidhjes pas disa muajsh në lidhje.

Image

Pas lajmit, aktori është parë në momente intime me aktoren Asling Bea.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...