Vdes aktori i serisë së njohur “Santa Barbara” - Bota Sot
Vdes aktori i serisë së njohur “Santa Barbara”

Mediale Vip

Vdes aktori i serisë së njohur “Santa Barbara”

Më: 10 mars 2019 Në ora: 21:33
Jed Allan

Aktori amerikan Jed Allan, i njohur si C.C Capwella në serinë “Santa Barbara”, vdiq në moshën 85-vjeçare.

Lajmi i trishtuar u njoftua nga djali i tij Rick Brown, i cili zbuloi se babai i tij vdiq paqësisht dhe i rrethuar nga familja.

Allan ishte i martuar me Toby Brown nga 1958 deri në vdekjen e saj tragjike në 2001.

Aktori pas vetes la djemtë Mitch, Dean dhe Rick.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...