Adelina Tahiri jep lajmin e shumëpritur për fansat - Bota Sot
Adelina Tahiri jep lajmin e shumëpritur për fansat

Mediale Vip

Adelina Tahiri jep lajmin e shumëpritur për fansat

Më: 10 mars 2019 Në ora: 23:55
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj.

Adelina Tahiri përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti rikthehet me projekt të ri muzikor.

Këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale, të cilët ishin kureshtar të dinin nëse ajo po kthehet në skenë.

“Kur do e shohim nje kenge te re nga ty”, e pyet dikush nga ndjekësit, ndërsa përgjigja e saj ishte “Shume shpejt, pergatitje e siper”.

Image

Për ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...