Reperi shqiptar humb njeriun më të shtrenjtë - Bota Sot
Reperi shqiptar humb njeriun më të shtrenjtë

Mediale Vip

Reperi shqiptar humb njeriun më të shtrenjtë

Më: 11 mars 2019 Në ora: 09:04
Reperi Azet

Reperi shqiptar, Azet ka humbur një njeri shumë të afërt.

Babai i tij është ndarë nga jeta dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë Azet.

Përmes një postimi në Instagram me fotografinë e babait Azet shprehet se babai i tij e ka bërë të ndihet krenar gjithmonë:

Image

“Faleminderit shum Bab, që deri sot ishe me ne. Na ke bërë krenar gjithmonë. Ishalla edhe ne të kemi bërë krenarë”.

Në këtë moment të vështirë, Azet ka bllokuar edhe mundësinë e komenteve në Instagram!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...