Gold AG poston këtë foto, e quan luan Halil Kastratin - Bota Sot
Gold AG poston këtë foto, e quan luan Halil Kastratin

Mediale Vip

Gold AG poston këtë foto, e quan luan Halil Kastratin

Më: 11 mars 2019 Në ora: 20:49
Gold AG dhe Halil Kastrati

Arian Agushi, është njëri prej reperëve më aktiv shqiptar.

Ai është mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur nga publiku në rrjetet më të frekuentuara sociale.

E tani, Gold AG ka hedhur një imazh në Instagram të luftëtarit, Besnik Kastrati dhe të humanistit, Halil Kastrati.

“Dy luana të Shqiptarisë, një i luftës një i lirisë. Me lot në sy e me pushkë në faqe. Njëri për luftë e tjetri për paqe”, ka shkruar ai bashkangjitur imazhit.

Image

Ariani ka raporte mjaft të mira me humanistin, Kastrati e kjo dëshmohet edhe përmes kësaj fotoje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...