Festë në familjen e Rita Orës - Bota Sot
Festë në familjen e Rita Orës

Mediale Vip

Festë në familjen e Rita Orës

Më: 12 mars 2019 Në ora: 09:43
Rita Ora

Në familjen e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora sot ka arsye për t’u festuar. Babai i Ritës, Besniku sot feston ditëlindjen dhe në këtë ditë kaq të rëndësishme për të, nuk mund të mungojë një urim i veçantë nga bashkëshortja e tij, Vera Ora.

Ajo zgjodhi një fotografi të bukur për ta uruar Besnikun

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

Besniku edhe Vera janë të martuar qe 30 vjet. Ata kanë tre fëmijë, Ritën, Elenën dhe Donin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...