Tuna për albumin e saj: Është kurë për zemrën e secilit që dashuroi… - Bota Sot
Tuna për albumin e saj: Është kurë për zemrën e secilit që dashuroi…

Mediale Vip

Tuna për albumin e saj: Është kurë për zemrën e secilit që dashuroi…

Më: 12 mars 2019 Në ora: 17:02
Tuna Sejdiu

Tuna Sejdiu me 8 mars(e premte), bëri promovimin e albumit të saj të ri.

“Fortuna”, mban titullin albumi i Tunës në të cilin janë 7 projekte përfshirë edhe dy bashkëpunime, një me Armend Rexhepagiqin dhe një me Ylli Limanin.

Ky album i Tunës u prit mjaft mirë nga publiku, e këndimi i saj live ishte i mrekullueshëm, saqë i gjithë publiku u ngrit në këmbë për të.

“Ende jam duke i procesuar mesazhet dhe telefonatat e atyre që dëgjuan live ForTunën… këtë roman të shkrirë në 7 kapituj. Me padurim pres që edhe ju të tjerët të më tregoni përshtypjet pasi ta “lexoni”. Do të gjeni veten në faqet e tij, ju garantoj… diku mes dorëzimit, përgjërimit, urrejtjes e dashurisë… do të gjeni edhe forcën për të falur… madje më së shumti veten. Vetëm nëse jeni gati të kuroheni. Ky album është kurë për zemrën e secilit që dashuroi… së paku një herë. Është epos për fortunat e një zemre… Fortunat tona le te jenë këngët më të bukura ”, shkruan Tuna në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...