Pas gjoksit, Era tregon të pasmet - Bota Sot
Pas gjoksit, Era tregon të pasmet

Mediale Vip

Pas gjoksit, Era tregon të pasmet

Më: 12 mars 2019 Në ora: 19:38
Era Istrefi

Era Istrefi ka vazhduar me foto provokative nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila për një kohë ishte në SHBA për të punuar këngët dhe videoklipet e fundit, vazhdimisht është duke postuar foto të cilat ajo duket se i ka realizuar në Los Angeles dhe rrethina të këtij qyteti të njohur.

Mbrëmë ajo postoi një fotografi ku ekspozonte gjoksin e saj gjigant pas investimit që kishte bërë në të vitin e kaluar, kurse sot ajo ka vendosur që të bën të kundërtën.

Pas gjoksit, Era ka ekspozuar të pasmet e saj po ashtu seksi.

Ndryshe, Era pos këngëve thuhet se ka filluar edhe një lidhje të re me DJ Diplo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...