Edhe vajza e Linda Halimit bëhet me Instagram - Bota Sot
Edhe vajza e Linda Halimit bëhet me Instagram

Mediale Vip

Edhe vajza e Linda Halimit bëhet me Instagram

Më: 12 mars 2019 Në ora: 22:14
Linda Halimi dhe Big D

Dje ka lindur ndërsa sot është bërë me Instagram.

Dje, këngëtarja kosovare dhe reperi i njohur, Big D u bënë prindër për herë të parë të një vajze.

“Kaimana”, është emri i vajzës së tyre së cilës sot ia kanë hapur llogarinë e saj, personale, në Instagram, faqe kjo e menaxhuar nga prindërit.

Linda e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë ndërkohë që në rrjetet sociale ka qenë mjaft aktive me postime.

Kujtojmë që ajo është e martuar me reperin, Big D prej vitesh e që tashmë jetojnë në Amerikë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...