Dafina Zeqiri shfaqet nga studio përkrah këtij kompozitori të njohur - Bota Sot
Dafina Zeqiri shfaqet nga studio përkrah këtij kompozitori të njohur

Mediale Vip

Dafina Zeqiri shfaqet nga studio përkrah këtij kompozitori të njohur

Më: 13 mars 2019 Në ora: 07:22
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka postuar një fotografi në Instagram me kompozitorin e mirënjohur, Florent Boshnjaku.

Ajo shfaqet nga studio që mesa duket se në projektin e ri ka bashkëpunuar me kompozitorin, Boshnjaku.

Image

“Momente të mira vetëm”, ka shkruar ajo krahas imazhit.

Duhet theksuar se, “A e man n’men”, është kënga e fundit e lansuar nga Dafina që numëron afro dy milionë shikime në YouTube ndërkaq Florenti deri më tani ka punuar me artistë mjaft të suksesshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...