Nxehet keq situata, Trejsi ngacmon sërish Encën për peshën: Nuk ndaloj së ngrëni, por jam me forma e elegante - Bota Sot
Nxehet keq situata, Trejsi ngacmon sërish Encën për peshën: Nuk ndaloj së ngrëni, por jam me forma e elegante

Mediale Vip

Nxehet keq situata, Trejsi ngacmon sërish Encën për peshën: Nuk ndaloj së ngrëni, por jam me forma e elegante

Më: 13 mars 2019 Në ora: 12:54
Enca dhe Trejsi

Deklarata e “Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, në emisionin “Why Not” për peshën e këngëtares Enca Haxhia, duket se ka shkaktuar një ndër debatet më të mëdha në showbiz-in shqiptar.

Kjo vihet re pasi kunjat vijojnë ende nga të dyja palët. Teksa ishte e ftuar në “Why Not”, Trejsi u pyet nëse është e virgjër si Enca.

“Sa është një Encë janë 3 Trejsa, të shkretë. Si mund të mos jetë Enca e virgjër? Kush e ngre Encën e shkretë”, u përgjigj ajo.

Për këtë arsye, Enca bëri një postim në “Instastory” për “xhelozet”. “Mos harroni se xhelozia vret”, shprehej këngëtarja ndërkohë që vijonte të këndonte në anglisht: “Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku.vë, dhe ne të gjithë të urrejmë ty”.

E më pas vjen reagimi i Trejsit. Ajo bëri disa postime mbrëjen e djeshme, ku duket se ngacmon Encën në lidhje me peshën.

“Miss Universe Albania” ka publikuar një video ku këndon vargjet e këngës së reperes Nicki Minaj, e cila thotë se “kurvat nuk janë në nivelin e saj për t’i bërë diss”.

Më pas Trejsi ka publikuar një pjatë me makarona ndërsa shkruan: “Nuk ndaloj dot së ngrëni, por sërish jam me forma dhe elegante. Lum unë”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...