Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në çaste intime - Bota Sot
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në çaste intime

Mediale Vip

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në çaste intime

Më: 13 mars 2019 Në ora: 13:04
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Në rrjete sociale po qarkullon një video, në të cilën shihen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në një moment intim.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po shijojnë ditët të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, dyshja shihen duke u puthur e përqafuar, gjë që dëshmon edhe njëherë se ata janë shumë të lumtur.

 

Jailey 💕 (🎥: @justinbieber)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

Kohë më parë Justin dhe Hailey janë kurorëzuar, ndërsa pritet që së shpejti të organizojnë edhe dasmën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...