Linda Halimi: Shqiptarët nuk arritën të më lenin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike - Bota Sot
Linda Halimi: Shqiptarët nuk arritën të më lenin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike

Mediale Vip

Linda Halimi: Shqiptarët nuk arritën të më lenin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike

Më: 14 mars 2019 Në ora: 07:28
Linda Halimi dhe Dawon Edwards

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije në saje të lidhjes me reperin Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Kaimana (sipas një ishulli fantastik në Indonezi).

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D gjersa ka shtuar se artistja është në gjendje të mirë shëndetësore.

"Shqiptarët nuk arritën te me lenin shtatzëne, ketë e beri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike"ka thënë ajo./Diealbaner

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...