Talenti i fshehtë i Keira Knightley – aktorja luan këngën “Despacito” me goditje në dhëmbë - Bota Sot
Talenti i fshehtë i Keira Knightley – aktorja luan këngën “Despacito” me goditje në dhëmbë

Mediale Vip

Talenti i fshehtë i Keira Knightley – aktorja luan këngën “Despacito” me goditje në dhëmbë

Më: 14 mars 2019 Në ora: 07:22
Keira Knightley

Aktorja e famshme, Keira Knightley, duket se është një femër me talente të shumta.

Britanikja e popullarizuar e ka befasuar nikoqirin Jimmy Fallon duke demonstruar se si mund te luajë hitin “Despacito” në dhëmbët e saj.

Gjatë një interviste në emisionin The Tonight Show, 33-vjeçarja është pyetur nëse ka talente të fshehura, ndërsa një prej atyre që e ka treguar është se mund të luajë me dhëmbë.

Kjo formë e artit ka të bëjë me nxjerrjen e tingujve përmes goditjes me gishta në dhëmbë, ndërsa Keira ka treguar se si e ka mësuar këtë truk.

“Ishte një djalë në shkollë kur isha rreth shtatë ose tete vjeçe dhe shkoi në një talent shou në televizion dhe luante me dhëmbët e tij.

“Kështu, të gjithë në shkollën tonë e pëlqenin atë që bënte ai dhe filluan të luanin me dhëmbë”, ka treguar Knightley për këtë talent të sajin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...