‘Pas lufte në Vushtrri’, këngëtarja shqiptare sjell foton e fëmijërisë - Bota Sot
‘Pas lufte në Vushtrri’, këngëtarja shqiptare sjell foton e fëmijërisë

Mediale Vip

‘Pas lufte në Vushtrri’, këngëtarja shqiptare sjell foton e fëmijërisë

Më: 14 mars 2019 Në ora: 09:55
Eliza Hoxha

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të fëmijërisë.

Fjala është për artisten, Eliza Hoxha e cila ka postuar një imazh të realizuar pas luftës në Vushtrri.

“Maslufte në Vushtrri 2000  ”, ka shkruar Hoxha në Instagram.

Ajo shfaqet pranë një mashkulli por nuk ka treguar për opinionin dhe fansat e saj se kush është.

Megjithatë, Eliza ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë por projektet e saj mbahen mend nga të gjithë.

“Shko”, “Kthehu”, “Pendimi”, “Peng”, “Me ritëm do të vallëzoj”, “Rruga e zemrës”, janë disa nga projeket e suksesshme të Hoxhës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...