Si duket Almeda Abazi në fundin e shtatzanisë, pamjet i nxorri ajo vetë!!! - Bota Sot
Si duket Almeda Abazi në fundin e shtatzanisë, pamjet i nxorri ajo vetë!!!

Mediale Vip

Si duket Almeda Abazi në fundin e shtatzanisë, pamjet i nxorri ajo vetë!!!

Më: 14 mars 2019 Në ora: 11:31
Almeda Abazi

Pritja e ëmbël e Alemda Abazit është drejt fundit; vetë ish Missi rrëfeu në rrjetet sociale se ka hyrë në muajin  e tetë të shtatzanisë.

Nuk vonon pra dhe shumë. Por ndërkohë kureshtja është e madhe për të parë sesi duket tani bukuroshja shqiptare.

Në fakt, ajo vetë u ankua përpara disa kohësh se kishte shtuar peshë, por nga pamjet që hodhi së fundi nuk shohim ndonjë gjë të madhe. Përkundrazi, duket mjaft në formë!!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...