Justin Bieber ankohet për gruan: Nuk më do më - Bota Sot
Justin Bieber ankohet për gruan: Nuk më do më

Mediale Vip

Justin Bieber ankohet për gruan: Nuk më do më

Më: 14 mars 2019 Në ora: 11:58
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Disa ditë pasi Justin Bieber zbuloi se po luftonte shumë me depresionin, kaloi kohën nën shoqërinë e bashkëshortes së tij Hailey Baldwin.

Ndërsa po udhëtonin në një avion privat këngëtari filmoi gruan e tij që dukej se po 'e injoronte'.

Duke folur në kamera, kanadezi tha me shaka: "Martesa... Ajo as nuk më kushton vëmendje më mua."

Ndërsa më pas shtoi: "Jeta si i martuar, ajo madje nuk më do më."

 

@justinbieber via instagram stories. #justinbieber

A post shared by Justin Bieber News (@dailyjbsource) on

 

@justinbieber via instagram stories. #justinbieber

A post shared by Justin Bieber News (@dailyjbsource) on

Duke mohuar këtë 'akuzë' modelja shkon tek sendilja e Justin dhe e mbulon me puthje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...