Ledri Vula relaksohet në vendin e tij të preferuar - Bota Sot
Ledri Vula relaksohet në vendin e tij të preferuar

Mediale Vip

Ledri Vula relaksohet në vendin e tij të preferuar

Më: 14 mars 2019 Në ora: 16:03
Ledri Vula

Një nga vendet e preferuara të reperit, Ledri Vula nuk ka dyshim se është Brezovica.

Reperi shqiptar të shumtën e kohës e kalon atje dhe këtë e dëshmon edhe me imazhet e fundit.

Ledri ka publikuar një sërë imazhesh në Instagram gjersa bën të ditur se është në Brezovicë, e këto pamje thjesht ju mahnisin.

Image

Madje, ai ka blerë villë personale në Brezovicë, lajm ky që u bë i ditur nga pronari i asaj shtëpie vitin e kaluar.

Image

Ledri siç shihet, ka një afeksion të veçantë për Brezovicën, pasi që aty ka realizuar edhe një videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...