Zyrtarisht pranverë! Kështu gëzohen Princi Leka dhe Princeshë Elia - Bota Sot
Zyrtarisht pranverë! Kështu gëzohen Princi Leka dhe Princeshë Elia

Mediale Vip

Zyrtarisht pranverë! Kështu gëzohen Princi Leka dhe Princeshë Elia

Nga: A.ZH Më: 14 mars 2019 Në ora: 16:15
Princi Leka Zogu me bashkëshorten e tij, princeshën Elia Zaharia Zogu, përcjell Bota sot.

Sot në Shqipëri, është festuar Dita e Verës. Festës iu ka bashkangjitur edhe Princi Leka Zogu me bashkëshorten e tij, princeshën Elia Zaharia Zogu, përcjell Bota sot.

Zaharia Zogu ka publikuar një imazh në Facebook, në të cilin shihet duke ngarë biçikletë, bashkë me Princin.

“Zyrtarisht pranverë. Gëzojuni sa më shumë natyrës, gjelbërimit, luleve dhe aromës më të këndshme nga të gjitha stinët!”, ka shkruar ajo në foton, ku shfaqet më bukur se kurrë./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...