"Jiggle juggle jiggle", Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës kundër bullizmit - Bota Sot
"Jiggle juggle jiggle", Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës kundër bullizmit

Mediale Vip

"Jiggle juggle jiggle", Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës kundër bullizmit

Më: 14 mars 2019 Në ora: 18:37
Tayna

Tayna solli mbrëmë projektin e ri muzikor “Kce”, i cili ishte i mbushur me femra që kërcenin dhe shijonin ritmet e këngës. Tre fjalët e refrenit që morën vëmendjen e të gjithëve ishin “jiggle juggle jiggle”, të cilat kanë të njëjtin kuptim.

Tayna vendosi të sqarojë ndjekësit me anë të një postimi në Instagram se kjo fjalë do të thotë: lëvizje nga njëra anë në tjetrën ose lart e poshtë.  

Projekti muzikor kërkonte që të hidhte poshtë bullizmin e bërë ndaj Besim Hajres dhe një djali tjetër. Për këtë arsye, këngëtarja i dha tjetër kuptim e formë duke e sjellë në këngë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...