‘Exhe’ dhe ‘Hazimi’ në realitet janë miq të ngushtë, e pabesueshme çka bëjnë kur bëhen bashkë - Bota Sot
‘Exhe’ dhe ‘Hazimi’ në realitet janë miq të ngushtë, e pabesueshme çka bëjnë kur bëhen bashkë

Mediale Vip

‘Exhe’ dhe ‘Hazimi’ në realitet janë miq të ngushtë, e pabesueshme çka bëjnë kur bëhen bashkë

Më: 14 mars 2019 Në ora: 19:21
Afra Saracoglu dhe Mahir Gunsiray

Seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ po vazhdon të jetë një ndër më i njohuri si në publikun turk ashtu edhe në ate të huaj.

Edhe rolet tënë të bunë shumë të pëlqyera në publik.

Roli i ‘Exhes’ dhe ‘Hazimit’ që e luanin aktorët Afra Saracoglu dhe Mahir Gunsiray janë dy prej më të pëlqyerit.

Ata në serial ishin burrë e grua mirëpo, në realitet ata duket se janë miq shumë të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...